Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Chuck Patch Infill Tee Vapor Violet

925.00 ден

SHARE

Specifications

Бренд

Големина облека

XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL

Измери се!

ГолеминаГради (cm)Струк (cm)Колкови (cm)
XXS74-7861-6380-84
XS79-8363.5-65.585-89
S84-8866-6990-94
M89-9370-7495-99
L94-9875-79100-104
XL99-10380-83.5105-109
XXL104-10884-87110-114
Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени