Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Chuck Inspired Sneaker Relaxed Tee Black

1,113 ден-30% OFF

SKU: 10023216-A01 Категории , , , Ознака:
SHARE

Опис

ICON APPROVED.

A Converse high top hangs out above Chuck Taylor’s scripted signature. You know what that means—iconic. In soft cotton jersey and an easy, relaxed fit. Short sleeves and a ribbed crew neck rounds out this everyday, summer favorite.
PRODUCT DETAILS
  • Relaxed fit, short sleeve tee
  • Chuck Taylor All Star high top graphic in suede puff ink
  • Ribbed crew neck
  • Soft, 100% cotton
  • 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Женски горен дел – Водич за големина

Измери се!

ГолеминаГради (cm)Струк (cm)Колкови (cm)
XXS74-7861-6380-84
XS79-8363.5-65.585-89
S84-8866-6990-94
M89-9370-7495-99
L94-9875-79100-104
XL99-10380-83.5105-109
XXL104-10884-87110-114
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени