Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Chuck 70 Waterproof Nubuck Leather High Top Black

5,590 ден-30% OFF

SKU: 171439C Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

BRING ON THE RAIN.

Designed to keep the elements out, the Cold Fusion Chuck 70 Explore combines waterproof materials with iconic design. Outdoor-inspired elements like ticked hiking laces and a webbed heel meet a durable traction outsole and supportive OrthoLite cushioning. All-day comfort, whatever the weather.
PRODUCT DETAILS
  • High top waterproof nubuck shoe with waterproof lining.
  • OrthoLite cushioning for all-day comfort.
  • A soft fleece lining keeps it warm and cozy.
  • Moisture-wicking laces and traction outsole helps combat wet weather.
  • Leather eyerow overlays for added durability.

Specifications

Бренд

Број ASU

7.5 (41), 8 (41.5), 8.5 (42), 9 (42.5), 9.5 (43), 10 (44), 10.5 (44.5), 11 (45), 11.5 (46), 12 (46.5)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени