Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Chuck 70 Tonal Leather

4,750.00 ден-30% OFF

SKU: A00732C Категории , , , , Ознака:
SHARE

Specifications

Бренд

Број ASU

7.5 (41), 8 (41.5), 8.5 (42), 9 (42.5), 9.5 (43), 10 (44)

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени