Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

CHUCK 70 RECYCLED RPET CANVAS PAPYRUS

2,645 ден

SHARE

Опис

PREMIUM EXPRESSION.

By 1970, the Chuck Taylor All Star evolved into one of the best basketball sneakers, ever. The Chuck 70 celebrates that heritage by bringing together archival-inspired details with modern comfort updates. A glossy, egret midsole and signature woven tongue label brings out the shoe’s iconic, vintage style—now updated in archival color on premium recycled canvas. With an OrthoLite insole and winged tongue stitching to help keep things comfortable and in place.

• Low-top shoe with rPET canvas upper made from 100% recycled polyester
• Winged tongue stitching helps lock it in place
• Heritage design elements like woven tongue label and midsole stripes
• Archive-inspired, glossy egret midsole
• OrthoLite sockliner helps keep it comfortable

Specifications

Бренд

Број ASU

7.5 (41), 8 (41.5), 8.5 (42), 9 (42.5), 9.5 (43), 10 (44), 11 (45), 11.5 (46)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени