Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Chuck 70 Low Top Archive Paint Splatter Mustard

2,750 ден

SHARE

Опис

The iconic Converse Chuck 70 has been the canvas for many and this paint splatter rendition shows again how great this shoe works with a dope concept. Made with OG canvas these sunflower-colored Chucks come with all over spatter print for a unique look.

 

– Converse Chuck 70 Sunflower Gold/Egret

– Canvas upper

– Paint splatter print

– Vulcanized midsole

– Rubber outsole

Specifications

Бренд

Број ASU

6 (39), 6.5 (39.5), 7.5 (41), 8 (41.5), 8.5 (42), 9 (42.5), 9.5 (43), 10.5 (44.5)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени