Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Chuck 70 Loose Fit Pullover Hoodie TAWNY OWL

5,850 ден

SHARE

Опис

VINTAGE VIBE CLASSIC CONVERSE ALL YOURS

You know that hoodie you love. A hoodie that’s got your back no matter what. In a variety of sizes inclusive of most body types Converse made this hoodie for anyone to love. A jacquard sneaker patch and “Chuck Taylor” script on heritage fleece construction are to inspire you to leave your mark wherever you go this fall. Available in neutral and bright color options with room to style however you like to wear it.

Your favorite hoodie gets a vintage look and Converse style-in sizes inclusive of most body types.

  • Loose-fit hoodie
  • Designed in more sizes to be inclusive of most body types
  • Padded adjustable hood for personalized coverage
  • Heritage fleece with a pigment wash for a vintage look
  • Kanga pocket and drawcord hood for classic look and feel

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени