Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

CHUCK 70 LOOSE FIT PANT SEMI BB Open Sesame

4,900 ден

SHARE

Опис

You may be able to wear multiple sizes. Use the chart below to find your desired fit. ​

Size Chest (cm) Hip (cm) Similar to…
4XS 71 – 76 73 – 78 Women’s 2XS
3XS 76 – 81 78 – 83 Women’s XS
2XS 81 – 86 83 – 88 Women’s: S
XS 86 – 91 88 – 93 Men’s: XS
Women’s: M
S 91 – 96 93 – 99 Men’s: S
Women’s: L
M 96 – 101 99 – 104 Men’s: M
Women’s: XL
L 101 – 106 104 – 109 Men’s: L
Women’s: 2XL
XL 111 – 116 114 – 119 Men’s: XL
Women’s: 3XL
2XL 121 – 126 124 – 129 Men’s: 2XL
3XL 131 – 136 135 – 139 Men’s: 3XL

 

VINTAGE VIBES, CLASSIC CONVERSE, ALL YOURS

In a variety of sizes inclusive of most body types, Converse made these sweats for anyone to love. A jacquard sneaker patch on heritage fleece construction are to inspire you to leave your mark wherever you go this fall. Available in neutral and bright color options, with room to style however you like to wear it.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Loose-fit sweatpants
  • Designed in more sizes inclusive of most body types
  • Jacquard sneaker patch for subtle Converse style
  • Heritage fleece construction with a pigment wash for a vintage look
  • 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени