Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Chuck 70 Hi “Hybrid Camo”

4,305 ден-30% OFF

SKU: 171450C Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

This version of the classic Chuck 70 Hi sports an all-over camo pattern achieved with stitched overlays and printed organic canvas, for a 3D effect.

Plus, these sneakers feature an Ortholite sockliner, rubber toe box and classic All Star patch at the ankle.

Details

  • Textile upper
  • Lacing system
  • Fabric lining
  • Cushioning insoles
  • Rubber sole
  • Rubber toe box
  • High heel
  • Metallic eyelets

Specifications

Бренд

Број ASU

7.5 (41), 8 (41.5), 8.5 (42), 9.5 (43), 10 (44), 10.5 (44.5), 11.5 (46)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени