Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

CHECKERBOARD RESEARCH PULLOVER HOODIE

4,540 ден-30% OFF

SHARE

Опис

The Checkerboard Research Pullover is a 60% cotton, 40% polyester fleece pullover hooded sweatshirt with a front pouch pocket, a logo screen print at center chest, and a back boxing bee screen print for a retro vibe. Model is 6 feet tall and wearing a size Medium.

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени