Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

CHECKERBOARD RESEARCH PULLOVER HOODIE

4,540.00 ден-30% OFF

SHARE

Опис

The Checkerboard Research Pullover is a 60% cotton, 40% polyester fleece pullover hooded sweatshirt with a front pouch pocket, a logo screen print at center chest, and a back boxing bee screen print for a retro vibe. Model is 6 feet tall and wearing a size Medium.

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени