Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Center Front Logo Short Sleeve Tee Grey Men

625 ден

SKU: 10018235-A04-035 Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

SCRIPTED CHUCK. Fall weather staple. The Converse Center Front Logo T-Shirt pairs the iconic Chuck logo with new graphic treatments for a fresh take on the namesake. Constructed with cotton jersey that feels as good as it looks.

Specifications

Бренд

Боја

Сива

Материјал

100% памук

Големина облека

XS, S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени