Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

BUFFALO Trail One Sneakers Low vegan, white animal mix

7,490 ден

SHARE

Опис

Are you looking for a unique style? In which case, the vegan Trail Sneakers Low are perfect for you! In a stylish animal print and with fluffy faux fur elements, these sneakers will be a popular fashion essential this season. Unleash your wild side and show everyone your style. What’s more, these shoes are particularly comfortable thanks to the memory foam and a removable insole.
Features:
vegan faux nappa leather with faux fur details
memory foam sole
removable footbed

PETA approved

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени