Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

BUFFALO Trail One Sneaker Low vegan, creme/rose

5,240 ден-30% OFF

SKU: 1630742 Категории , , , , , Ознака:
SHARE

Опис

The stylish Trail One Sneaker Low is already a real eye-catcher with its modern colour combination of cream and rose. The 7 cm-high breathable sole inspires with its chunky style that adds the finishing touch to your sporty everyday look. The vegan material makes it more environmentally conscious, while the soft and removable insole made of memory foam ensures optimal comfort.
Features:
vegan
pleasant breathable material
great fit thanks to memory foam
comfortable removable footbed

Peta-approved

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени