Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

BUFFALO Ruri Slide, cream

1,545 ден

SKU: 1601239 Категории , , , , Ознаки: ,
SHARE

Опис

Just different: The Ruri slide appears with a cool style mix of minimalist and futuristic. The white model shows off with a full-length platform and the fancy strap design like out of this world. The straps with Buffalo lettering round off all your looks and will accompany you fashionably through the summer.
Features:
wide strap
cool Buffalo branding in black
grooved sole
full-length platform
FACTS
Brand: BUFFALO
Category: Sandals
Article Code: 1601239
Insole: PU, Synthetik
Outsole: EVA
Inner: Textil

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени