Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

BUFFALO Ruri Slide, black

2,160 ден-30% OFF

SKU: 1601238 Категории , , , Ознака:
SHARE

Опис

Slip into the Ruri Slide and paint the town red! The simple design in black comes with a wide strap, which is decorated by expressive buckles and a cool Buffalo lettering in white. The platform gives your legs some extra length and makes every look special!
Features:
full-length platform
wide strap
trendy straps with buffalo lettering
FACTS
Brand: BUFFALO
Category: Sandals
Article Code: 1601238
Insole: PU, Synthetik
Outsole: EVA
Inner: Textil

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени