Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

BUFFALO Rey slide vegan, white/black

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

SKU: 1611057 Категории , , ,
SHARE

Опис

White is the absolute classic colour and perfect for any look. The sporty design of the Rey slides with sophisticated black details will turn you into a fashion queen with cool vibes. The slip-on shoes are also incredibly soft and made of vegan Nappa ‒ it doesn’t get much better than this!
Features:
with comfortable padding
lightweight and vegan
elevated sole
approved by PETA
FACTS
Brand: BUFFALO
Category: Beach Collection
Article Code: 1611057
Insole: synthetic
Upper: Vegan
Outsole: synthetic
Inner: synthetic

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0