Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

BUFFALO Reja Platform Sandals vegan, black

2,580 ден-30% OFF

SHARE

Опис

The Reja platform sandal is the epitome of high-end fashion. Thanks to its clean shape and the straps with a white statement logo print, the stylish summer shoe has real eye-catching potential. The iconic and moulded platform sole is another fashion highlight that lifts you step by step into the fashion Olympus.
Features:
black nylon
vegan
straps with eye-catching logo print
buckle closure
iconic platform sole with memory foam effect
FACTS
Brand: BUFFALO
Article Code: 1601236
Insole: Synthetik
Upper: leather imitation
Outsole: EVA
Inner: Textil

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени