Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

BUFFALO Rees vegan sandals, orange

2,090 ден-30% OFF

SKU: 1611069 Категории , , , Ознака:
SHARE

Опис

The vegan Rees sandals are a classic piece for any summer wardrobe. Their trendy tri-colour look in pink, rose and orange is a true eye-catcher. The soft footbed with memory foam and their wide strap offer a great wearing comfort and will skilfully round off any look.
Features:
tri-colour look in pink, rose and orange
lightweight and vegan design
wide strap
soft footbed
FACTS
Brand: BUFFALO
Article Code: 1611069
Upper: leather imitation

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени