Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

BUFFALO Raven Lo Sneaker vegan, khaki

4,890 ден-30% OFF

SHARE

Опис

Chunky is in: bring back the 90s with the vegan Raven Lo Low Sneaker. This lace-up shoe with striking branding and sporty details belongs to the next level of street style – paired with a boho dress or smart striped trousers it creates fashionable funky styles. A strong profile and the removable footbed made of soft memory foam also prove that trendy can be comfortable.
Features
PETA APPROVED VEGAN
Memory foam for super comfort
Replaceable quality footbed

Peta approved

FACTS
Brand: BUFFALO
Category: New Iconics
Article Code: 1630739
Insole: Textil
Upper: Synthetik, Textil
Outsole: Synthetik
Inner: Textil

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени