Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

BUFFALO Raven Lo sneaker vegan, black

4,890 ден-30% OFF

SHARE

Опис

A sneaker with a profile? Why not! The Raven Lo sneaker in a trendy platform design comes in a colour combination of black and white that can be combined in a versatile way. However, the highlight is definitely the 4-cm high sole with ultra-deep tread. It ensures a firm grip and turns your new shoe INTO an unrivalled eye-catcher.
Features:
high, treaded outsole
colour-matched shoelaces
removable memory foam footbed
Peta-approved vegan
recycled materials
FACTS
Brand: BUFFALO
Category: New Iconics
Article Code: 1630640
Heel Height: 4.0000 CENTIMETER
Insole: Textil
Upper: Synthetik, Textil
Outsole: Synthetik
Inner: Textil

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени