Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

BUFFALO Oarbis Hike Sneaker vegan, multicoloured

5,870 ден-30% OFF

SKU: 1630681 Категории , , , , , Ознака:
SHARE

Опис

You need a comfortable sports shoe but don’t want to compromise on style? Then the Oarbis Hike sneaker is the right choice! Made of vegan faux leather, this pretty model combines several different pastel colours, and it is a dynamic eye-catcher that also brings a hint of glamour to casual outfits.
Features
high breathability
memory foam
vegan leather look
appliqués
removable footbed
FACTS
Brand: BUFFALO
Category: Sneakers
Article Code: 1630681
Insole: Textil
Upper: Leder, Mesh, Textil
Outsole: Synthetik
Inner: Synthetik, Textil

Specifications

Бренд

Број EU

37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 10

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени