Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

BUFFALO Noa Chain vegan sandal, black

4,543 ден-30% OFF

SKU: 1602039 Категории , , , Ознака:
SHARE

Опис

The Noa Chain sandal is an extravagant plateau slip-on with a flashy strap construction. The platform heel provides a soft footbed as well as style and surefootedness. Especially the wide strap with its chain application is responsible for the shoe’s eye-catching qualities. This guarantees you an unforgettable appearance!
Features:
Nappa leather look in classic black
water-based materials
wide strap with chain appliqués
comfortable 4 cm high platform heel
PETA-certified vegan
FACTS
Brand: BUFFALO
Category: Shoes with applications
Article Code: 1602039
Heel Height: 4.0000 CENTIMETER
Insole: PU, Synthetik
Upper: leather imitation
Outsole: Gummi, Synthetik
Inner: PU, Synthetik

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени