Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

BUFFALO Noa Ari vegan sandal, black

4,540 ден-30% OFF

SKU: 1602038 Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

The perfect shoes for real fashion lovers: The Noa Ari sandal features a super soft footbed, wide straps and adorable details. The adjustable buckles ensure an ideal fit and create a great outfit. It can hardly get cooler and more comfortable!
Features:
4-cm platform heel
wide straps with large buckles
comfortable footbed
black Nappa leather look
PETA-certified vegan
FACTS
Brand: BUFFALO
Article Code: 1602038
Heel Height: 4.0000 CENTIMETER
Insole: PU, Synthetik
Upper: leather imitation
Outsole: Gummi, Synthetik
Inner: PU, Synthetik

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 1

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени