Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

BUFFALO LONDON Classic Sneaker Low Calfskin, silver

5,845 ден

SHARE

Опис

Across the galaxy via a trendy hitchhiker: the robust Classic Sneaker Low in hip metallic silver waits for you with an ultra-comfortable platform sole—this will immediately attract looks. You can easily slip into the shoe thanks to the shaft cushioning and lacing. This way you are always comfy on the road.
Features:
premium calfskin in silver
glossy metallic look
6-cm-high cloud sole
memory foam
FACTS
Brand: BUFFALO LONDON
Category: Last Sizes
Article Code: 1533257
Insole: Textil
Upper: Leder
Outsole: PU, Synthetik
Inner: Textil

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени