Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Buffalo Eyza P Sneaker Low White

7,830 ден-30% OFF

SKU: 1530099 Категории , , , , , Ознака:
SHARE

Опис

Have you already found your trendy summer style? The white Eyza P sneaker with the trendy platform sole in the hip ’90s style is super comfortable and gives every style a casual street style touch. The clean white goes with every outfit and the soft calfskin is durable and hard-wearing.
Features:
soft calfskin in white
unicolour
5.5-cm-high treaded ’90s style platform sole
medium-high shaft

FACTS
Brand: BUFFALO LONDON
Article Code: 1530099
Plateau Height: 6 cm
Insole: Polyester, Synthetik, Textil
Upper: Leder
Outsole: PU, Synthetik
Inner: Baumwolle, Synthetik, Textil

Specifications

Бренд

Број EU

36, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени