Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Buffalo Eyza P Sneaker Low Cream

5,595 ден

SHARE

Опис

From its cool flame stitching and chunky sole to its casual design in a velvety beige, the Eyza P Sneaker Low is impressive all along the line and goes great with daily outfits as well as party looks for wild nights.
Features:
best quality calf leather from Europe
characteristically wide outsole
beige design with white sole as a strong contrast
flexible lacing
FACTS
Brand: BUFFALO LONDON
Category: Sneakers
Article Code: 1530235
Insole: Textil
Upper: Leder
Outsole: Synthetik
Inner: Textil

Specifications

Бренд

Број EU

38, 39

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени