Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

BUFFALO Eyza P Leather, zebra look

5,595 ден

SHARE

Опис

The Eyza P Sneaker Low in black and white zebra look has a really cool wild animal look. It features the typical flame design on the sides as well as the chunky look of the wide and treaded sole—go wild!
Features:
calf leather produced in Europe
treaded wide sole
trendy zebra look
comfortable memory foam insole
FACTS
Brand: BUFFALO LONDON
Category: Sneakers
Article Code: 1530238
Insole: Synthetik, Textil
Upper: Leder, Fell
Inner: Synthetik

Specifications

Бренд

Број EU

37, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени