Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

BUFFALO CLD Corin Sneaker, white

4,400.00 ден-30% OFF

SHARE

Опис

Brand: BUFFALO
Category: Unisex
Article Code: 1630395
Heel Height: 5.0000 CENTIMETER
Plateau Height: 5 cm
Insole: Textil
Upper: leather imitation
Inner: Textil

Specifications

Бренд

Број EU

37, 38, 39, 40

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени