Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

BUFFALO CLD Chai Sneakers Low vegan, off-white/silver

6,790 ден

SHARE

Опис

Do you love clean designs but don’t want a mainstream shoe? If so, you won’t ever want to take off the vegan CLD Chai Sneakers LowUltralight and with silver highlights, these sneakers leave nothing to be desired. The removable, memory foam insole ensures the sneakers offer unrivalled comfort. Wear them with any of your cool street-style looks and create unique styles.
Features:
vegan faux nubuck leather
ultra-lightweight
perfect fit thanks to memory foam
removable footbed

PETA approved

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени