Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

BUFFALO CLD Chai Sneaker vegan, pink/white

4,890 ден-30% OFF

SKU: 1630736 Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

Looking for a new highlight in your shoe collection? The CLD Corin Sneaker comes in trendy girly colours and is a stylish must-have for any occasion. The chunky design with iconic cloud platform sole make these vegan kicks a cool basic. The memory foam insole and the removable footbed ensure a high level of comfort.
Features:
Faux nappa leather look in girly colours
vegan
Memory Foam
removable footbed
super light

Peta approved

Brand:BUFFALOCategory:VeganArticle Code:1630736Insole:textileUpper:leatherOutsole:syntheticInner:textile

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени