Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

BUFFALO CLD Chai Sneaker Low vegan, creme/off-white

4,890 ден-30% OFF

SKU: 1630764 Категории , , , , , Ознака:
SHARE

Опис

The CLD Chai Sneaker Low is our legendary bestseller when it comes to comfortable and stylish sneakers. Vegan materials in subtle shades are combined with a distinctive design to match any outfit. At the same time, the memory foam cloudy sole and removable footbed ensure a high level of comfort. In addition, the sneaker is ultralight and features a sporty mesh lining.
Features:
vegan nubuck leather look
lightweight for more freedom
perfect fit thanks to memory foam
removable footbed

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени