Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Buffalo Aspha Nc Mid Vegan White

4,890 ден-30% OFF

SHARE

Опис

 

The white ASPHA NC MID ankle boot is made for casual street looks. The practical lacing allows you to slip comfortably into the bootie and combine it perfectly with your favourite looks. The 10.5-cm shaft perfectly rounds off the design.
Features:
Nappa leather look in white
6.5-cm platform sole
lace-up
shoe tab

Specifications

Бренд

Број EU

36, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени