Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Buffalo Aspha Nc Mid Vegan Black

4,890 ден-30% OFF

SHARE

Опис

Trendy, robust and cool—this is how the black ASPHA NC MID flat bootie presents itself. Thanks to its monochrome design, you can easily create trendy looks every day. It is very comfortable to wear with a removable sole and lacing.
Features:
Nappa leather look in black
10.5-cm shaft
PETA-approved and vegan
6.5-cm platform sole

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени