Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

BUFFALO Aspha Coa ankle boot vegan, beige

4,890 ден-30% OFF

SHARE

Опис

Our legendary Aspha Coa ankle boot impresses with stylish cut-outs and striking ankle straps. The sophisticated design boasts unique details and a cool colourway. The chunky outsole and striking buckle make this model an unrivalled eye-catcher. The memory foam insole and the removable footbed ensure a comfortable feel.
Features:
Faux nubuck leather in beige
vegan
perfect fit thanks to memory foam
removable footbed

Peta approved

FACTS
Brand: BUFFALO
Category: chains_buckles_and_more
Article Code: 1622128
Insole: Textil
Upper: Leder
Outsole: Synthetik
Inner: Synthetik

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени