Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

BUFFALO Aspha Chelsea Mid Ankle Boots vegan, taupe

4,890 ден-30% OFF

SHARE

Опис

Are you looking for a casual shoe for your everyday styles in any weather? Then take a look at the Aspha Chelsea Mid Ankle Boot in cool taupe. Its robust profile sole and the stretch inserts on the edge of the shaft guarantee you a comfortable fit. Combine it with mom jeans, a casual blouse and a long parka, for example.
Features:
nubuck leather look in taupe
medium-high shaft with
pull loop
removable foam footbed
vegan
PETA approved

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени