Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Buffalo 1348-14 2.0 White

5,845 ден

SHARE

Опис

Are you a sneakerhead looking for an ankle-high companion? The white Classic High is an absolute jackpot! Tonal stitching, intricate leather applications and cool logo embossings provide the casual urban style. Thanks to the heel strap, it can be put on and taken off quickly. And yes, with him you walk on clouds!
Features:
Leather in white
6-cm platform sole
Unisex
FACTS
Brand: BUFFALO LONDON
Article Code: 1534044
Release Date: 01.07.2018
Heel Height: 6.0 cm
Plateau Height: 6 cm
Upper: Leder

Specifications

Бренд

Број EU

36, 38, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени