Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Bio Naturale Eco MTX Ebony

6,360 ден-20% OFF

SKU: Bio Naturale low ebony Категории , , ,
SHARE

Опис

Ideal for walking, travel and free time. This shoe is cemented, so with this construction we approach the anatomy of the foot and we guarantee more duration and comfort since the first walk. The upper in soft leather and the elastic lacing up to the toe ensure a precise fit and natural comfort. The midsole is very light and flexible and the Vibram rubber sole ensures maximum traction and stability. The Mer-Tex lining is waterproof and breathable and the 100% recyclable PU rand is very light and resistant to abrasion. A non-elastic lace is provided for a traditional lacing system.

Specifications

Бренд

Број EU

40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени