Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

BE NICE GRAPHIC HOODIE EGRET

2,145 ден

SHARE

Опис

BE NICE.

Good vibes take over this expressive graphic hoodie. Nostalgic floral designs joyfully bloom from front to back, bringing sunny optimism and plenty of love to this everyday style. A raw edge hem, drawstring adjustable hood, and kanga pocket elevate this classic design with that worn-in, favorite hoodie feel.

Standard fit, poly/cotton fleece pullover hoodie with floral graphic treatment
• Drawstring adjustable hood for custom styling
• Soft, ribbed knit cuffs and hem with raw edge for a worn-in look
• Front kanga pocket for easy access
• Non-traditional graphic placement spark joy in unexpected places

Specifications

Бренд

Големина облека

XXS, XS, S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени