Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

AUTHENTIC STACKFORM SHOES

4,970 ден-30% OFF

SKU: VN0005UTBLT1 Категории , , , ,
SHARE

Опис

The Vans Authentic Stackform Shoes refreshes our iconic low top silhouette with an even chunkier take on the platform aesthetic. Constructed with a 34 mm sidewall height, these platform shoes elevate a classic favourite while bringing a new “Off The Wall” style to your look. Along with flowers on the sides and back, the Authentic Stackforms are finished with sturdy canvas uppers, traditional metal eyelets, and signature rubber waffle outsoles.

• Vans’ original low top shoe
• Upgraded with a 34 mm platform height
• Sturdy canvas uppers
• Lace-up closure
• Signature rubber waffle outsoles

Specifications

Бренд

Број EU

35, 36, 36.5, 37, 38, 38.5, 39, 40, 40.5, 41

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени