Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Authentic Platform 2.0 Black

3,423.00 ден-30% OFF

SKU: vn0a3av8blk1 Категории , , , ,
SHARE

Specifications

Бренд

Број EU

35, 36, 36.5, 37, 38, 38.5, 39, 40, 40.5, 41

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени