Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Attachable Utility Pouch

870 ден-30% OFF

На залиха

SKU: 10023842-A01 Категории , , ,
SHARE

Опис

ALL-AROUND STYLE.

Rack up those style points with the Attachable Utility Pouch. This little add-on holds your smaller essentials and adds a style pop to any look. Simply use the carabiner to attach to a larger bag or even belt loops, and go.

WHY YOU SHOULD BE DOWN

  • 100% recycled 600D polyester round utility pouch that can attach to larger carryalls
  • Zip pockets keep items secure
  • Carabiner to attach to larger bags or belt loops

Specifications

Бренд

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени