Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

ARCADE RETRO GRAPHIC TEE DARK MARINA BLUE

1,323 ден-30% OFF

SKU: 10022923-A03 Категории , , ,
SHARE

Опис

PLAYBACK.

The ’90s are back in this vintage graphic tee that takes inspiration from old-school gaming. Brightly colored neon lighting lends its sleek lines and brig

 

ht energy to our familiar Converse wordmark. Classic tee features like a crew neck, short sleeves, and soft, cotton jersey keep this style game-ready so you can play on…. • Standard fit, cotton jersey tee with nostalgic graphic treatment
• Rubber ink print is durable but flexible
• Ribbed knit collar and short sleeves for a classic look
• Center-front graphic placement for maximum exposure

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени