Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

All Star Patch Tote Egret

1,850 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 10025491-A01 Категории , ,
SHARE

Опис

LxHxD: 49x35x14cm

PICNIC PERFECT

From the farmers market to picnic dates—this color-popped tote is your new go-to. Dual hand straps make it easy to carry anywhere, while the Valentines-Day-inspired Chuck patch logo at the front keep you in the mood for love.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Poly-cotton tote bag
  • Dual straps for easy carry
  • Large compartment for multi-use functionality
  • Large front graphic in rubber and metallic ink

Specifications

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени