Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

All Star Oversized T-Shirt Black

1,400 ден-30% OFF

SKU: 10023729-A01 Категории , , ,
SHARE

Опис

BRING THE HEAT

A wavy heatwave pattern fills the iconic star at the back of this oversized tee. Topped with scripted Chuck Taylor wordmarks at the front and back, it’s a signature staple.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Oversized, short sleeve tee
  • 100% 185g cotton jersey is lightweight and comfortable
  • Embroidered Chuck Taylor signature at left chest
  • Heatwave-printed star and Chuck Taylor signature on back
  • 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени