Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

All Star Gran-Z Low Top Egret

2,345 ден

SKU: A05196C Категории , , , , , Ознаки: ,
SHARE

Опис

Taking cues from grandma’s sewing hobby, these low tops bridge the generational gap with a crafted, DIY look. Embroidered bouquets bring a handmade vibe to your favourite sneakers, while hidden inner-tongue messaging reminds you to revisit the past.

Details

  • Low-top shoe with a cotton canvas upper
  • OrthoLite cushioning for all-day comfort
  • Embroidered floral hits and a color-popped outsole
  • Hidden gingham-printed sockliner and “Take a trip to the past” inner-tongue print
  • All Star tongue label and license plate

Specifications

Бренд

Број WAS

36 (5.5), 36.5 (6), 37 (6.5), 37.5 (7), 38 (7.5), 39 (8), 39.5 (8.5), 40 (9)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

WAS

БРОЈ USБРОЈ EUДолжина на стапало
53522 cm
5.53622.5 cm
636.523 cm
6.53723.5 cm
737.524 cm
7.53824.5 cm
83924.5 cm
8.539.525 cm
94025.5 cm
9.54126 cm
1041.526.5 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени