Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

All Star EVA Lift Platform Prism Glitter

4,300 ден

SKU: A06128C Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

LIFTED LUMINESSENCE

Back to school never looked so confident—covered in a glittery upper these lifted Chucks keep your little one shining all day. Featuring an ultra-comfy EVA outsole and soft foam cushioning to help them make moves from recess to after-school playdates. This expressive design is ready to reach every corner of their imagination.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • High-top platform shoe with a durable glitter-textile upper for a shimmery look
  • Soft foam and EVA underfoot cushioning for comfortable play
  • All-over shiny upper for standout style
  • Metal eyelets for breathability
  • Classic Chuck ankle patch for a vintage vibe

Specifications

Бренд

Converse Ј

36 (4), 37 (4.5), 37.5 (5), 38 (5.5), 38.5 (6), 39 (6.5), 40 (7)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

CONVERSE Junior

EUUSДолжина на стапало
2710.517 cm
281117.5 cm
28.511.518 cm
291218.5 cm
3012.519 cm
311319.5 cm
31.513.519.5 cm
32120 cm
331.520.5 cm
33.5221 cm
342.521.5 cm
35322 cm
35.53.522.5 cm
36423 cm
374.523.5 cm
37.5524 cm
385.524.5 cm
38.5624.5 cm
396.525 cm
40725.5 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени