Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

AEON ACTIVE CX DESERT NEUTRAL

4,725 ден-30% OFF

SKU: A00829C Категории , , Ознака:
SHARE

Опис

ACTIVE FORCE.
A brand new take on comfort and mobility, the Aeon Active CX creates ergonomic comfort and security out of future-facing design. A combo mesh and elastic stretch-bootie upper makes for a breathable, comfortable fit, and the innovative construction from upper to footbed maximizes support. A heel pull and TPU heel wedge allows for easy on and off, while a sculpted CX midsole and a PU drop-in CX foam ensure an incredibly lightweight, comfortable ride.
• Low-top sneaker with innovative upper construction and premium comfort technology
 • Stretch bootie upper for breathability and fit
 • Sculpted CX midsole and PU CX drop-in for superior, lightweight comfort
 • Heel loop and TPU heel wedge for easy on and off
 • Minimal Star Chevron branding

Specifications

Бренд

Број LU

36 (4), 37 (4.5), 37.5 (5), 38 (5.5), 38.5 (6), 39 (6.5), 40 (7), 40.5 (7.5)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 10

LU - Водич за големини

UKEUДолжина на стапало
33521 cm
3.535.521.5 cm
43622 cm
4.53722.5 cm
537.523 cm
5.53823.5 cm
638.524 cm
6.53924.5 cm
74025 cm
7.540.525.5 cm
84126 cm
8.54226.5
942.527 cm
9.54327.5 cm
104428 cm
10.544.528.5 cm
114529 cm
11.54629.5 cm
1246.530 cm
134731 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени