Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Abstract Dance Tee White

795 ден

SKU: 10023456-A01 Категории , , , , Ознаки: , ,
SHARE

Опис

FEEL THE HEAT.

Dancing figures bring the fun to this summer-ready graphic tee. The expressive, front-and-center graphic channels joy through its abstract lines, lively sense of motion, and bold colors. Classic tee features like a ribbed knit crew neck and short sleeves make this an everyday essential.

Details

  • Standard fit, cotton jersey tee with graphic treatment
  • Abstract dancing graphic brings lively energy
  • Rubber ink print is durable but flexible
  • Ribbed knit collar and short sleeves for a classic look
  • Center-front graphic placement for maximum exposure

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени