Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

NOSTALGIA GRAPHIC TEE WHITE

1,113 ден-30% OFF

SKU: 10022933-A02 Категории , , ,
SHARE

Опис

YOU’VE GOT MAIL.

The ’90s are alive and well in this vintage-inspired graphic tee. Vibrant colors trail the iconic Star Chevron as it burst off-screen, while a blocky, old-school monitor gives you that extra dose of nostalgia. Ribbed knit crew neck, short sleeves, and soft cotton jersey deliver on the promise of a comfortable classic tee.

• Standard fit, cotton jersey tee with nostalgic graphic treatment
• Rubber ink print is durable but flexible
• Ribbed knit collar and short sleeves for a classic look
• Center-front graphic placement for maximum exposure

Specifications

Бренд

Големина облека

M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени