Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

2-TONE OLD SKOOL BOLT SHOES White/Green

6,750 ден

SKU: VN0009Q5BGN1 Категории , , ,
SHARE

Specifications

Бренд

Број EU

40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 46

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 1

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени